Płytki labrador blue – luksus i elegancja w jednym.

 

Osoby praktyczne ceniące sobie solidność, trwałość i piękno za pewnością zwrócą uwagę na płytki granitowe labrador blue pearl. Płytki te jako, że są z kamienia granitowego są odporne na uszkodzenia. Płytki labrador blue pochodzą z Norwegii.

 

Charakterystyka płytek labrador blue perl.

Niespotykana nazwa płytek przywodzi na myśl niebieskie perły. Faktycznie takie wyobrażenie o nich nie mija się z prawdą.

Patrząc na płytkę z daleka widzimy powierzchnię czarno-szarą. Dopiero gdy przyjrzymy się bliżej dostrzeżemy srebrzysto-niebieską łuskę, która połyskuje mniej lub bardziej zależnie od padającego na nią światła.

Struktura płytki labrador blue perl porównując ją do innych granitów jest w miarę jednolita i przewidywalna. Oznacza to, że w dowolnym miejscu nawet na dużej powierzchni płytka wygląda tak samo. Dzieje się tak ponieważ powierzchnia kamienia nie posiada żadnych niespodziewanych punktów w innej barwie lub smug w innym odcieniu.

Opisywane powyżej płytki są niczym dobre perfumy. Wąchamy i w pierwszej chwili myślimy sobie nic specjalnego, dopiero po chwili zapach perfum roznosi się i ewoluuje pod wpływem różnych czynników, jakim może być chociażby nasza skóra. W konsekwencji okazuje się, że zapach ulega zmianie i dopiero po chwili zaczyna przyjemnie oddziaływać na nasze zmysły, co wprowadza nas w dobry nastrój. Zapach luksusowych perfum nie jest nudny. Dziej się tak, ponieważ o każdej porze dnia pachniemy inaczej. W dodatku jest bardzo trwały, na tyle, że nawet po umyciu się, nadal pachniemy tymi perfumami. Kolejnego dnia ponownie się nimi spryskujemy i nasza podróż przez odcienie i barwy owego zapachu rozpoczyna się na nowo.

Podobnie jest z unikalnymi płytkami z norweskiego kamienia. Patrzymy i w pierwszej chwili myślimy sobie, po co nam czarne płytki? Dopiero kiedy je położymy, dostrzegamy powierzchnię mieniącą się srebrną łuską, która miejscami przebarwia się błękitem.

Gdy pomalujemy ściany na wybrany kolor również okazuje się, że po remoncie podłoga w kontraście ze świeżo pomalowaną ścianą wygląda jakoś inaczej niż dotychczas. Patrzymy na nią w różnych porach dnia i dostrzegamy, że światło zmienia jej barwa nieprzerwanie, jak ten zapach dobrych perfum. Z każdą porą dnia wygląda inaczej, przy czym stale pięknie i wyjątkowo.

 

Użyteczność płytek z granitu norweskiego.

Płytki wyprodukowane z granitu labrador blue pearl są niezmiernie praktyczne. Wynika to z tego, że są wykonane z granitu czyli są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne i ścieralność. Dodatkowo ich barwa sprawia, że nie widać ewentualnego brudu.

Kolor płytek granitowych labrador blue pearl doskonale będzie wyglądał w każdym wnętrzu dzięki unikalnej barwie. Kolor płytek nie męczy oczu, przez co w pomieszczeniu nimi wyłożonym będziemy mogli długo przebywać. Granit ten doskonale będzie współgrał zwłaszcza z zimnymi barwami ścian. Płytki z tego granitu są łatwe w utrzymywaniu ich w czystości. Na powierzchni płytek labrador blue zabrudzenie nie jest zbyt widoczne, jak na innych powierzchniach kamiennych. Dlatego też doskonale sprawdza się w holach, przedsionkach, gdzie zostawiamy obuwie. Na obuwiu wnosimy do mieszkania brud. Na płytkach tego typu piasek, błoto nie są zbyt widoczne. Tym samym nawet zabrudzona podłoga z płytek labrador blue pearl nadal wygląda ładnie i nie szpeci jej brud. Zupełnie odwrotnie jak było to w przypadku podłogi wyłożonej płytkami z jasnego kremu.