JASNE PARAPETY WEWNĘTRZNE W PRZYSTĘPNEJ CENIE - AIDA WHITE NOUVO

        Aida White (Aida Nouvo) jest aglomarmurem, czyli konglomeratem marmurowym. Jest to kompozyt składający się z marmuru naturalnego (95%) oraz żywic poliestrowych (5%).  Żywica poliestrowa jest tutaj utwardzaczem.                                                         Aida White stanowi zamiennik marmuru naturalnego. Aida White występuje w odcieniach bieli z drobnymi kamyczkami rozłożonymi równomiernie na całej powierzchni. Kruszywo marmurowe bowiem jest tutaj specjalnie wyselekcjonowane i wysokowartościowe.              Aida White zalecana jest do wewnątrz pomieszczeń, ze względu na parametry przypominające marmur naturalny. Z tego względu środki do czyszczenia powinny mieć naturalne PH. Środki do konserwacji powinny być takie same jak do marmuru. Aida Nouvo ma przede wszystkim zastosowanie na parapety wewnętrzne.                     

Aida White, jak i pozostałe aglomarmury, jest kamieniem lżejszym od granitu o około 20%. Jest też kamieniem cieplejszym niż granit, gdyż w przeciwieństwie do niego, przyjmuje temperaturę otoczenia.                                                                                                     Aida Nouvo doskonale komponuje się z oknami PVC, drewnianymi i  wykonanymi z aluminium. Kolor aglomarmuru Aida White bardzo dobrze komponuje się także z wszystkimi kolorami okien. Uniwersalny kolor oraz mazerunek Aida White wpasuje się także w każdy styl architektoniczny. Aida jest bezpiecznym kolorem, który bardzo często stosowany jest także w budownictwie przez deweloperów.                                                                                             

Podsumowując, jeśli szukamy jasnych parapetów wewnętrznych, w uniwersalnym kolorze, w przystępnej cenie, łatwych w utrzymaniu czystości, warto zainwestować w aglomarmur Aida White Nouvo.